🚗 Internet friends ♥

28. february 2017 at 18:46 | PetraLibrary |  OTHER

Mno.. Tak to bychom měli. Nebudu tady psát jak nechutně dlouhou dobu nebyl žádný
článek. Neměla jsem na to moc náladu. Neměla jsem chuť a ani ten čas.
Takže se omlouvám a tečka. Tím to končí.
Každopádně.. Zdravím všechny potterheady a fanoušky
Teen Wolf. ♥ Jasně že ostatní.. Hhhh. Tak nějak jsem chtěla napsat TOP
za Leden, ale dostala jsem se akorát tak k tomu, jak jsem psala
o tom jak miluju Teen Wolf. Ale to je v pohodě, ne?
Takže TOP tak nějak POZASTAVUJI. Už nemám nápady a nemám každý měsíc top.
Prostě to nějak vyprchává, takže to bude jen když bude spešl měsíc. Okay? Okay.
Dnes bych si chtěla popovídat o internetových přátelích. Z mého
pohledu poznat co to vlastně znamená, jak na to reaguje moje okolí
nebo prostě něco podobného. Vyjádřit se k názorům ostatních. Myslím, že se dostatečně
chápeme jak to asi bude vypadat. Takže já to nechci úplně zdržovat a šla bych rovnou na to.
Zdržovat je totiž trapný. /Ale stejně to dělám, že jo./

Upřímně, nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla mít nějakého kamaráda co je ode mě nějakým způsobem daleko a nemám ho ve škole nebo blízko sebe. Vždycky to bylo takové to klasické, že jsem si povídala jen s těmi ve škole. Ale pak to přišlo.. Začala jsem se zjevovat jaksi na internetu. Začalo to dětským internetem pro děti. Alík.. Ehm Ehm. Tam jsem si jen psala kraviny a nebylo to nic extra zvláštního. Dokud jsem tam nezačala hrát jisté RPG. To jsem se pak seznámila s Ený/Trifle. Lel.. Takový dva kidi. Neskutečné. No prostě to pak jednoho dne.. /Nevím kdy prostě./ Přišlo ve facebook. Začaly jsme komunikovat přes facebook a to nás propojilo ještě víc. /Propojilo, lepší slovo nemám fakt./ Psaly jsme si poměrně často. Až to bylo neskutečné jak často jsem byla schopná si s ní psát. A tím jsme se i vlastně poznávaly. Ený není jediná koho jsem objevila svým způsobem. Patří tam i Pepa. Nejdříve to bylo na tom kid netu, a pak najednou na FB. Mimochodem.. I teď si s těmahle dvěma píšu skoro každý den. Plz.. Nejsou jako jediní se kterými přes net dost komunikuji, ale jsou tak nějak nejhlavnější.Je to hrozně epický.. nebo prostě pro mě. Člověk je od vás třeba přes sto kilometrů a i přes to se do něj dokážete vcítit, i když jste ho třeba nikdy neviděli a jen jste volali na skypu. Dokáží vám přirůst už jen díky jejich humoru
k srdci. Je to něco úžasného a podle mě svým způsobem kouzelného. Dělají z vás občas i špatného člověka.. Protože je opravdu těžké se zvednout od počítače když si voláte nebo píšete s člověkem kterého máte rádi. Často to ale přechází i k určitým depkám. Chybí mi. Dosti často a mrzí mě že je třeba nemohu mít častěji vedle sebe. Smát se s nima jako idiot tomu čemu říkáme 'vtipné'. Opravdu ho pevně obejmout a aspoň na tři minuty nepustit.

/Já je sem musela dát. ♥/

Není tu ale překážka jen vzdálenost mezi vámi. tahle překážka se dá vždycky nějakým způsobem překonat. Vždyť existuje mnoho prostředků jak se k sobě navzájem dostat. Ale překážkou mohou být i rodiče.. Já to tak teda nemám, ale už od mala se mi snaží vtlouci do hlavy, že internet je plný nebezpečí. Že nikdy nevím kdo za monitorem sedím, a že si na to může jen hrát. Že si může změnit hlas na skypu.. Ale oni prostě nechápou. Neuvědomují si kdy se to dá poznat že ten člověk je nějaký pedofil za počítačem. A ty jejich teorie o tom, že si změnil hlas na skypu, jsou blbost. Jasně, jde to, ale je to dosti nepravděpodobné. Ne vždycky je podpora ode všech kamarádů kolem. Ano, mám kolem sebe lidi co říkají že je to hezký, ale pak je tu i někdo, kdo nedokáže pochopit když mu řeknu, že ti lidi jsou třeba jiní a dost často lepší. Moje spolužačka to nechápe, jak můžu mít třeba radši někoho koho znám přes internet než ji. Nebo nevím.. Nedokáže pobrat že jsou to když to tak řeknu 'spřízněné duše'.


Myslím že lidé by si měli tyhle věci nejdříve prožít, aby pochopili jaké to je. Ne to odsoudit když to neví a nechápou. Ten kdo říká že nějaké internetové vztahy a kamarádství nejsou skutečné a je to velká lež, by se měli zamyslet co to povídají a jak to člověka může ranit. Vždycky to může být skutečné, mohou se potkat a mít vztah na dálku. proč by to nešlo? Je to ta největší hloupost co někdo může vypustit z pusy. Když někoho milujete, je jedno jak daleko od vás je. Jde o to že jste očividně našli někoho, kdo se směje vaším vtipům nebo má stejný vkus v něčem jako vy. Cítíte se s ním dobře. O to tu jde. Ne o to, že je odněkud jinud. Kdo řekne tuhle hloupost, neví jaké je to doopravdy potom držet toho člověka v náručí a pevně se ho držet. Neví to a s takovým přístupem to nepozná.


Je jasné že bych se asi nechtěla hned vidět s někým koho znám měsíc.. Možná. Ale já znám Ený už skoro 5 let nějak.. A Pepu 2,5 roku.. Brzo to asi bude 3. Lel.. Takže je to něco jiného, znáte co ten člověk má rád a je to magic. Takže pokud máte nějakou spřízněnou duši přes internet a chcete se potkat, splňte si to. Je to nádherný pocit. Jeden z mých nejkrásnějších pocitů vůbec. Plňte s takhle nádherné sny, i když to něco stojí. je jasné že to nebude nikdy zadarmo, ale musíte si za tím jít. ♥ Lidi typu jako Ený a Pepa jsou pro mě hrozně moc. Vždycky jsou tady pro vás, když je potřebujete, dokáží vám pomoci a nikdy vás nenechají ve štychu.


A takhle to je.. Takhle jsem to nějak sepsala.
Tohle je můj názor a jak to mám všechno já.
A co vy? Znáte nějaký pocit co jsem tu.. Popsala? Eh?
 

1 person judged this article.

Poll

Líbí se ti můj blog?

Ano! 89.7% (96)
Ne! 10.3% (11)

Comments

1 helmii helmii | Web | 28. february 2017 at 19:07 | React

já takhle potkala kamaráda na festivale asi po 6 letech psaní si.. Upřímně, nebylo to úplně to, co jsem čekala, ale i tak to mělo něco do sebe :-)

2 written-by-m written-by-m | Web | 28. february 2017 at 19:09 | React

Ty gify s TW tématikou jsou nejvíc ♥
Taky Teen Wolf miluju, i když první část šesté série nic moc. Jinak já jsem na fb našla dost přátel, většinou si na facebooku píšu jen s klukama, ale nikdy to nedopadlo dobře. Vždycky ten "vztah" mezi námi skončil dost špatně. Ale, co už. Život jde dál.

3 E. E. | Web | 28. february 2017 at 21:42 | React

Je to moc dobře napsané. Jsem ráda, že tě mám. Jsem ráda za to, jaká jsi a kolik si toho pro mě udělala a to si napsala pár písemek nebo poslala nějaké hlasovky. Vždy když tě obejmu, je to jiné než u ostatních. Z internetových friendů mám jen tebe a jsem na to moc pyšná. ♥

4 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 1. march 2017 at 19:51 | React

Já mám kamarádku se kterou jsme se sice poznaly osobně (na táboře), ale teď už si jen píšeme, protože bydlí na druhé straně republiky. A myslím že je to super. Je to hrozně zvláštní, mít nějakého kamaráda takhle "přes drát" ale je to myslím fajn. I když jiné, než ti "reální" přátelé.
A jinak je to hezky napsané, je vidět že máš své přátele opravdu ráda! :)

5 Kashiya Kashiya | Web | 2. march 2017 at 19:17 | React

Ešte nikdy som sa nestretla so žiadnou kamarátkou z internetu a to som ich pár mala (teraz si píšem už len s jednou)... A nemyslím si, že to je niečo zlé, práve naopak :).

6 Peťula** Peťula** | Web | 4. march 2017 at 0:12 | React

Ahoooj, po 3 letech se vracím na blog, pokud budeš mít chut, koukni ke mě, třeba tě něco zaujme :)

7 Misaki Misaki | Web | 5. march 2017 at 14:12 | React

Úplně s tebou souhlasím, sama jsem se dřív hodně seznamovala přes internet, protože v reálu nejsem moc komunikativní a našla jsem si mé dva nejlepší kamarády. Samozřejmě, že to mé okolí taky nedokázalo pochopit, tím spíš, když to byli kluci. To bylo haló, když jsem mamce řekla, že k nim jdu přespat a to i když už jsme se před tím párkrát vídali. Teď už je to naštěstí v pohodě :D

8 Siginitou Siginitou | Web | 5. march 2017 at 15:05 | React

Já mám víc kamarádu přes internet, lidi co bydlí daleko ode mě a tak. V reálu už tolik kamarádu nemám :D

9 stella* stella* | Web | 6. march 2017 at 20:03 | React

Rozhodně to má něco do sebe. :) Jasně, to riziko pedofila za obrazovkou tady prostě je, ale... Ono tu bude vždycky.
Asi nejsem úplně typ člověka, co přijde k počítači a bude psát s někým úplně cizím... Většinou o těch lidech něco vím. :)
Mám kamaráda ve škole, se kterým se docela bavíme. Většinu času se bavíme o blbostech a skoro na ničem se neshodneme (většinou taky ze srandy... :D), ale taky si píšeme přes maily a tam se dokážeme bavit jako dva tvorovém kteří mají IQ větší než 10. Asi je to kouzlo... :)

10 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 17. march 2017 at 22:44 | React

Já si takhle píšu s kamarádkou, kterou jsem poznala díky blogu. Ona má blog o mém oblíbeném seriálu, který ale bohužel nikdo v mém okolí nesleduje a tak jsem jsem jí nejdřív psala komentáře a později jsme si začaly psát i na facebooku. Je úžasná! Máme v seriálu stejné oblíbené postavy a shipy, tak spolu fangirlujeme. :D Ale píšeme si i o jiných věcech a skvěle si rozumíme, i když jsme se naživo viděly jen jednou. Sice máme každá v reálu svou nejlepší kámošku, ale naše přátelství je prostě něco úplně jiného a speciálního. Je to vážně kouzelné. :))

11 A R G E N T U M ♡ A R G E N T U M ♡ | Web | 18. march 2017 at 12:46 | React

tohle je tak krásnýý.
a podle mě přátelství po internetu je něco silnýho, už jenom z toho důvodu, že když někdo něco píše, tak to píše jakože opravdu upřímně jak to cítí, než kdyř se to snaží říct naživo.
a celkově, lidí na světě je tolik, proč by nějaká spřízněná duše nemohla být někde dál? prostě souhlasím, přátelství po internetu je prostě krásná věc.
a alík :DDDD kolik tam já poznala lidí! :D s jednou holčinou jsem si díky alíkovi posílala šíleně dlouho dopisy :D

12 CharlesWilia CharlesWilia | Email | Web | 23. august 2017 at 15:45 | React

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>More info>>></a>

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement