chill with me #6

19. march 2017 at 10:46 | PetraLibrary |  DIARY

No.. To jsem trochu nezvládla, že jo? Prostě jsem neměla náladu noo. Tichooo.
Ne, stejně je to moje věc jak pravidelně budu psát. Třeba tu někdo na článek i čeká hm?
To zní docela hustě.. Takže.. No, Už bych něco mohla asi napsat, že jo?
Něco, co by dávalo tak nějak smysl. Tak jo.. Jde se na to. Velký nádech a i výdech - nečekaně.
Zdravím všechny potterheady a fanoušky Teen Wolf a Riverdale, ale i ty ostatní potvůrky co tu jsou.

Hodně dlouho mi to trvalo, velice správná odpověď. Prostě jsem neměla čas prostě psát. Neměla jsem na to ani moc náladu. Myslela jsem si, jak budu psát přes jarní prázdniny. Nebyl na to vůbec čas. Byla jsem se svojí rodinou, což pro mě dost znamená. Nebyl na ten blog moc čas a vím, že nemá cenu si slibovat jak najednou budu aktivní. Nedokážu to říct, ale přepadla mě nálada psaní. Začnu psát zřejmě už konečně moji knihu. Prostě jí začnu psát. Něco každý den třeba připíši, možná to bude deník, úplně přesně nevím. Za poslední dobu se toho poměrně dost událo. Nejsou to ale nějaké určité a důležité vpady do života co by je ovlivnily.
Dobře, vlastně jooo. O tom vám řeknu. Ale to je jakože hodně sjetý ale pšt. Ne je to boží.

Mám pár nápadů na články. Jeden mi vnukla rovnou neupřímnost od jedné holky. Dozvěděla jsem se bůh ví co od kamarádky jak mě ta dotyčná nemá ráda. To mi upřímně nevadí, vadí mi ale, jak se se mnou chce bavit. Lel, to nemá ale co řešit. Falešný lidi nikdo nezmění, to je jednoduché. Každopádně ve škole se to poslední dobou dá i nedá. Když tak poslouchám a vyjmenovávám si, co všechno píšu, tak se to zdá hodně a je mi z toho zle. Pak když ale píšu, nepřijde mi to tak hrozné. Zřejmě jsem si na to zvykla, jak píšeme prostě často a já mám pocit že mi občas i bouchne hlava. Naštěstí se tak ještě nestalo, protože to by bylo převelice na hovínko dámy a pánové. No, i když, možná by to nebyl až takový rozdíl co se týče občasného přemýšlení. Ehm, ehm.

Musím říct, že poslední dobou jsem začala chodit do kina. A asi budu chodit pravidelně, protože teď dávají dost super věci. Včera jsem byla na Krásce a zvíře. Ale jenom proto, že tam hraje Emma Watson. Jinak bych na to asi nešla, ale musím fakt říct, že to bylo úžasný. I když ten chlap teda nebyl moc pak fešák, to jako celkem mínus no. Ale oči měl dobrý. Víte co, dalo se to. Ale já čekala úplně nějakej novej crush. Ale těch mám teď až moc, takže dost jako no.
Bylo v tom filmu dost TOP vtipů.. Jakože smála jsem se a kino dost taky. Bylo tam plno super scén a stojí za to na to jít. I když jsem myslela, jak tam budou starší jedinci, akorát tam bylo plno mladších dětí kopacích do sedaček, klasika.


Začala jsem se dívat na nový seriál. Je celkově novější a miluju to. Budu se na to dívat a už čekám na další díl. Nemůžu se toho dočkat. Miluju to úplně neskutečně, že to ani není možný. Jen nevím jestli vydržím čekat, ale jinou možnost asi nemám, že? Já vím, že se asi všem nebudou líbit.. Ale ti hoši co v tom seroši jsou prostě.. jako Riverdale boys god.. Omž.. Help me. Nejvíce mě štve, že Jason Blossom je mrtvý. Já doufám že najednou vstane z mrtvých. Můj sen prostě. :D ale velice nesplnitelný, wow. Jughead je dost top a doufám, že s ním zůstane Betty, protože jestli teď Archie řekne, že jí miluje když jí zlomil heart jak nechcete, a ona za ním půjde a zničí Jugheada, zabiju jí. :D :D Každopádně, jsou tam super boys a prostě. Jenže to není důvod proč se n to dívám, prostě mě to zaujalo na tolik, že už teď se to řadí mezi mé oblíbené seirály. Musím říct.. že chudák Cheryl. Přišla o dvojče.. Přijdete o svojí polovičku v podstatě.. O někoho, kdo byl s váma a vyrůstal s váma. A pak Polly, milovala ho, chtěli spolu vychovat svoje dítě někde na farmě, prostě být spolu a.. Někdo ho zabije. God. Ať vstane z mrtvých.. Měla bych přestat kecat o seriálu, protože je myslím dost jasně vidět, jak ho miluju už teď. Plz.


/Nuu, menší pyramida gifů co se mi líbí. Hhh./

Ale to by už stačilo, měla bych říct možná něco více z reálného života. /Hehe, ne./ No jako, už tak nějak zase musím brzdit s nakupováním. Musím jednoduše pomáhat mamče šetřit, abychom dokončily zahradu. Víte co, ten letní chill je potřeba a hlavně už i teď. Jen tak často sedím na terase když svítí sluníčko /Normálně nám ještě sněžilo v sobotu, ale naštěstí už to roztálo, uf./ v mikině a teplákách a popijím čaj. Je to taková neskutečná pohoda. Dočetla jsem Harryho Pottera a kámen mudrců. Zapomněla jsem počítat peníze co mám vlastně ve skleničce. Protože tam strkám každý peníze snad co mám. Plánuji si koupit nějaké knížky a boty. /No, s knížkama bych mohla brzdit. Když ono je to těžké./ Když člověk nic nechce, šetřit nemusí, ale najednou chcete plno věcí a dozvíte se, že je třeba šetřit. Jo.. Jasně.. Mhm, tak třeba to vyjde. /No jasněěěě./ To je tak hrozný. /Ne není./ Čekání na seriál je ještě horší:D


Co se týče mojí nálady, je tak jako smíšená. Ale teď se přiklání hodně k té dobré a dosti řekla bych retardované. Na obědě ve škole jsem byla s kamarádkou na obědě mezi posledníma. Neustále jsme se smály každé blbosti co nás napadla. není to ten klasický smích, je to ten kdy nemůžete dýchat a nevydáváte žádné zvuky, jen se mlátíte do stehna jak pošuk. Myslíte si, že je to konec, jenže pak se podíváte opět na svou kamarádku a vyflusnete pití a jede to od znova. Máme prostě jiný humor než ostatní. Našim vtipům se tolik lidi nesměji. Ale dokáži přepnout na klasický humor ostatních. Učitel měl naraženou ruku, měl jí v tom šátečku víte co, no a co nás nenapadne? Že si jí narazil jak se furt drbe na zadku. Máme to i natočené, nechutné. tepláky zařízlé až v krku. Bleju. Ale je to sranda no.

No, co bych vám ještě řekla. Mám v plánu si psát do wordu knížku. Něco k tomu třeba ještě někdy řeknu. Udělám nějakou recenzi na Krásku a zvíře a nebo na Harryho Pottera. Snažím se tak nějak číst pravidelně a rozvrhnout si lépe čas. Musím říct, že vše stíhám poslední dobou celkem dobře a zvládám i celkem dobře. Musím se pochválit. /Ne, to moc smrdí./ No fajn, to je ode mě asi všechno.. Ještě bych chtěla tak jako vsunout. Ehm.. Vsunout, wow. To je slovo. Že jsem byla u mojí frendky En, takže jsme točily nejvíce špatný retardovaný video. Zase Yogu. Mimochodem, jeden velký fial jsem tam radši ani nedala, ehm..
Každopádně video tu budete mít aa.. Mějte se unicornsky a ahoj!^^
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti můj blog?

Ano! 89.7% (96)
Ne! 10.3% (11)

Comments

1 Misaki Misaki | Web | 19. march 2017 at 21:46 | React

Všichni teď chodí na Krásku a zvíře..Já chci taky :(

2 Medizn Medizn | Email | 20. march 2017 at 19:00 | React

Můj bože, miluju Riverdale! To je úplně lajf. ♡ Kdo si myslíš, že zabil Jasona? Jako Polly mi furt přijde nějaká divná. :d Ale jestli Betty fakt zlomí Jugheadovi jeho křehké srdéčko, tak se stane další riverdaleskou mrtvolou, protože za sebe neručím! Na Krásku a zvíře jdu příští týden s kamarádkama, ale ségřina crew na tom prej brečela, tak se strašně těším! ♥

3 Zoye Zoye | Email | Web | 29. march 2017 at 20:55 | React

Ježiš, jsi tak strašně pohodová! Úplně jsem se do tebe zakoukala podle stylu vyjadřování jsi celá já! Až teda na to, že moc nečtu :D Kráska a Zvíře? Není třeba slov, mne se to třeba líbilo více jak ta kreslená pohádka. :) Co se týče šetření peněz, jsem na tom bídně asi tak jako ty. Myslím, že je to všude stejný! :D A chci ti strašně poděkovat, za podporu, neskutečně si toho vážím. Děkuji kočko!♥

4 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 1. april 2017 at 16:24 | React

Mě třeba ta Kráska a zvíře vůbec neláká. Nevím čím to je. Příběh samotný se mi líbí, ale Emmu Watson moc nemusím a navíc mi to přijde jako další takový ten přeceňovaný film. Ale co já vím, že?!
Jinak poslední dobou taky hrozně utrácím! :D A taky bych měla asi přestat, protože v létě bude divadelní léto a takhle nebudu mít ani na jeden lístek! A taky jsem dneska konečně seděla na terase a to tak že v šortkách a s ledovou kávou! aww! Léto už je skoro tady!!! :)

5 cincina cincina | Web | 3. april 2017 at 22:34 | React

S tím nedostatkem času to chápu, ale záleží jenom na tobě, jak často budeš na blog psát:D
Jinak na Krásku a zvíře se taky chystám:)

6 Bella-kejtý♥ Bella-kejtý♥ | Web | 6. april 2017 at 15:58 | React

Popravdě to s blogem chápu, taky se teď jaksi nezastavím a mrzí mě, že to odskáče zrovna blog :/. Já půjdu na Rychle a zběsile 8 do kina :)

7 Monica. Monica. | Web | 7. april 2017 at 20:51 | React

Já naopak kino úplně nemusím a moc tam nechodím, Kráska a zvíře mě vůbec neláká, ale určitě se na to juknu, až bude online :)
Jinak úplně chápu tvoji aktivitu, moje je taktéž bídná, ale proč psát, když není nálada? To pak ztrácí smysl, takže je to naprosto v pořádku! :D

8 violetnikol violetnikol | Web | 8. april 2017 at 13:36 | React

Líbí se mi koncept článku i zpracování. Já na delší články nejsem, ale tohle se mi četlo dobře :-)
Jinak, taky bych měla omezit své nákupy, jsem v tom hrozná :-D

9 Simix Simix | Web | 8. april 2017 at 17:32 | React

Jo, s psaním jsem to měla podobně, buď v klidu :D
U nás se kolikrát za den psalo i více jak tři testy.
Já dlouho v kině nebyla, ale o Krásce a zvířeti jsem slyšela a ta animace vypadá božsky, někdy na to musím kouknout. :D
Ta první se mi nezobrazuje :D
Já dokoukala TVD a sleduju TWD.
Jej ... animace plná zrzounků :D :3
Bych si docela koupila nějaký pěkný batoh :D
Ty další animace jsou boží :3 :O
Moje nálady jsou docela dost dobré až na pár drobností :)
myslím totiž docela dost pozitivně... a to se vyplatí :D
Také jsem psala do wordu knížku, ale už je v čudu :(
Krásně ses tu rozkecala teda :D
Tak se měj :)

10 nika nika | Web | 21. april 2017 at 22:52 | React

[7]: Jinak dávám vědět, že tohle je teď můj nový blog, tak abys byla v obraze :)

11 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 5. may 2017 at 22:11 | React

S psaním si nedělej starosti. :) Je to tvůj blog, tak můžeš psát, kdy se ti bude chtít a kdy budeš mít čas. Ostatní do toho nemají co kecat. :D
Na Krásce a zvířeti jsme byli taky, dokonce 2x a bylo to super! <3
Počasí máme podobné a nálada se dost střídá.
Teď jsme nemocní, tak aspoň máme konečně čas na seriály a knížky.
S tou knížkou do Wordu to vůbec není špatný nápad. Určitě to zkus. Já si kdysi taky jednu psala, ale to mi bylo 12 a podle toho to taky vypadalo. :D Ale pořád ji mám. Jen tak pro zasmátí. ;) :D

12 Molly. Molly. | Email | Web | 14. may 2017 at 17:15 | React

Já taky chtěla jít na krásku a zvíře :/ ale můj přítel mi řekl, že na něco takového semnou nepůjde :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement