baby driver

24. september 2017 at 18:49 | PetraLibrary |  REVIEWS


Název filmu: Baby Driver
Žánř: Akční/Komedie
Délka: 1h 58 minut

>>> Baby není jen tak obyčejný.. Na pohled v podstatě je, nemá žádné super schopnosti ani něco takového, ale díky jeho schopnostem v řízení aut by se za to dal považovat. Každopádně Baby mi připomněl mě. Já teda ještě neřídím, ale sluchátka tahám všude a dost často. Bohužel Baby se nedostal zrovna na dobrou cestu a pomáhá k určitým zločinům až do doby, kdy pozná v kavárně/bistru dívku Deborah. Snaží se kvůli ní začít znovu, ale věci se tak nějak vymknou z rukou a on musí čelit velkým věcem.

>>> To co jsem napsala zní.. Divně.. Takže si o tom spíše přečtěte něco na internetu. A ano. Vím, že tento film byl v kinech někdy v červnu, ale já o něm musím napsat. Byla jsem na něm v kině s kamarádkou a obě jsme si ho zamilovaly. Nějak jsme nevěděly na co chceme jít, v kině toho moc nebylo a tak to napadlo jí. Ukázala mi trailer a já hned věděla, že na to prostě musíme jít za každou cenu. Ne jen že se tam objevují auta, ano, mám ráda filmy kde jsou auta nebo bojové umění.. Ne, bojové umění tam nebylo, ale zmínila jsem to. Každopádně na ten film jsem byla natěšená jako malé dítě. Nakoupily jsme si oblečení a pak šli do kina, nádherné zakončení dne. Film mě zaujal jednoduše už od začátku co začal. Na tenhle film jsem se těšila hlavně kvůli tomu, že tam hraje Ansel. /Jo, můj oblíbený herec. Miluju Hvězdy nám nepřály, i když to hrozně lidí považuje za kýč, je mi to absolutně ukradené./

>>> Už od začátku mě film chytnul a líbil se mi. Vlastně jsem nečekala ani tak moc, že ten film bude probíhat jak probíhal, z traileru se to nedalo až tak úplně vyčíst, což se mi líbilo, protože to bylo milé překvapení. Ansel se mi líbil povahově od začátku, to jak dokázal ignorovat plno keců, jak se zároveň ale choval k Deb. Hned jakmile jsem je spolu viděla, stal se z toho úplně ship. Každopádně to nebyly jediné postavy, co se mi spolu líbily. Patřila tam Darling s Buddym. Yes.. Prostě se doopravdy milovali. Prostě snili o tom jak budou mít peníze, budou si užívat život.. Stejně nakonec oba.. No. To se dozvíte huh. Každopádně sen Ansela a Deb se mi líbil strašně moc.. Prostě sednou do auta, zapnout rádio a jet..

>>> Baby Driver se stal mým oblíbeným filmem. Musím říct že jsem ale myslela že z těch reklam už nebudu mít ani trochu popcornu. No bála jsem se zbytečně, jelikož mi po filmu popcorn i zbyl. Takže ne, nejím zas tak rychle nu. Každopádně kolu jsem vypila dosti rychle a byla jsem na suchu, což nepatří k recenzi filmu ale recenzi mých pěkných rovnátek po filmu. Jakmile jsme dorazily domů, druhý den jsme si s kamarádkou pouštěly playlist písniček z Baby Driver, což fakt stojí za to, jelikož já si ty písničky okamžitě zamilovala.

>>> I přes to že se tam dost umíralo, miluju to. Moje pocity z odchodu z kina byly takové, že to prostě miluju a zařadím to mezi nejoblíbenější filmy. Pozor! Ne oblíbené jakože.. Hmm.. Dá se.. Ale nejoblíbenější! Je to jinde prostě, v jiném šuplíčku, snad mě chápete. Celý film byl fokonalý dle mého a konec? Ano, byl šťastný, ale nebylo to jen tak Vlastně jak nejvýše to jde, co na to více říct. Dávám tedy:

 

Be the first one to judge this article.

Poll

byl jsi tu? klikni

... 100% (51)

Comments

1 Eliss Eliss | Web | 24. september 2017 at 20:54 | React

Velmi zajímavý námět, doufám že film vyjde brzy na DVD ráda bych se na něj podívala :)

2 Heaven Heaven | Web | 27. september 2017 at 18:05 | React

Tenhle film zní fakt zajímavě, díky za tip :)

3 Hemitson Hemitson | Web | 27. september 2017 at 18:50 | React

Kamarádka má ke mně zítra přijít, tak jsme plánovaly kouknout na IT a k tomu nakoupily strašně moc jídla a pití, jenže to nějak nikde ke stažení není, takže díky za tip na film! Vypadá to dost dobře. :o

4 Simix Simix | Web | 29. september 2017 at 20:47 | React

Měla jsem možnost jít na toto do kina, ale zvolili jsme si místo toho Atomic Blonde, ale o Baby Driver jsem věděla déle. :)
Já jsem taky všude se sluchátky ... a dělám řidičák :D
Právě proto, že tam hraje Ansel, kterého sleduji i na instagramu, jsem si říkala, že bych to mohla vidět.
Poznala jsem ho ve Hvězdy nám nepřály.
Baby... to je jméno teda :D Nebo přezdívka? No, každopádně na to někdy kouknu :)

5 Adela Adela | Web | 29. september 2017 at 21:58 | React

Baby Driver jsem zrovna nedávno videla :) mam takovýhle typ filmu rada, tak jsem se na nej těšila a musim rict, ze se mi líbil hodne, i ten konec.. ale prece jenom bych si ho uz podruhé asi nepustila. :) hezka recenze.

6 Misaki Misaki | Web | 30. september 2017 at 16:03 | React

Když jsem Baby drivera viděla poprvé, tak mě hodně bavil, dobrá hudba, akce, úžasný Kevin Spacey a občas i nějaký ten vtípek. Když jsem na to ale koukala po druhé se sestrou, už mě to nebavilo skoro vůbec. Každopádně film je to fajn, jen bych asi trochu pozměnila konec.
BTW: Když jsem tady v kometářích četla, že to není nikde ke stáhnutí, tak docela v fajn kvalitě to je na Bombuj ke shlédnutí online..to jen jakože pro tip :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama