> updates <

18. september 2017 at 18:03 | PetraLibrary |  OTHER>>> Jou.. Tyhle typy článků tak nějak budu vydávat, ale snad ne zrovna pravidelně, jelikož nepředpokládám, že to bude zrovna něco dlouhého, aspoň v to doufám, jelikož bych psala fakt z lenosti furt tohle. V podstatě, tohle bude o ničem. Nebo ne o ničem, bude to o blogu. O každé změně, nebo aspoň o většině změn co provedu.

>>> Každopádně jsem opět trochu nějak pozměnila design. Potřebovala jsem nějakou určitou změnu a pustila jsem se s poměrným nadšením do toho. Smazala jsem menu, jelikož se mi tam prostě nějak nelíbilo, a v podstatě si to uvedla nějak lépe. Udělala si na všechny moje kraviny do menu rubriku, abych se mohla i víc rozepsat a wuolala.. Vzniklo z toho tohle. Chybělo mi tu nějaké pozadí, blog mi přišel jednoduše světlý a já potřebovala změnu, ale bez obrázků by to nešlo. Každopádně možná pár dodatků do toho všeho ještě přidám, kreativita nelze zastavit.

>>> Statistky.. Ano.. V tomhle článku bych se jim občasně chtěla i věnovat. Asi si umíte představit, že to nebude zrovna nic dlouhého, jelikož nejsem zrovna famous a ani o to nestojím. Nepotřebuju být nijak.. Zajímavá a potřebovat vyčnívat z davu. Což ani nejde, jelikož v téhle době je to dost těžké, ovšem nepopírám že to nelze.
Za týden od 11.9. do 17.9. jsem nasbírala celkem 109 návštěv, přičemž ještě týden před tím to bylo 112, takže rozdíl není zrovna vidět. S tím tedy že největší návštěvnost byla v pondělí (36) a nejmenší ve středu a v pátek (5).
Za poslední dobu moje největší návštěvnost byla 193. Krásné to číslo, avšak třeba někdy bude ještě větší, kdo ví.

>>> Můj blog se stal blogem dne.. Někdy na konci prázdnin to bylo pokud vím a den? Středa nebo úterý. Někde mám screenshot, ale opravdu nemám náladu to hledat, každopádně jsem to sem chtěla napsat, už z důvodu toho, že prostě.. Je to splnění kousku cíle co mám zapsaný. Můj blog už jednou blogem dne byl, ale to už je dávno a do cílů jsem to nepočítala.

>>> Opravdu dost předbíhám.. Ne zas tak dost ale jo, dost. Blíží se a blíží narozeniny mého blogu. Jo, teď si řeknete, panebože, je to až v listopadu, ale jednoduše jsem to připomenout musela. 1. listopadu roku 2014 vznikl tento blog. Nevím, jestli zrovna nějaký starý článek mám, ale třeba se někde něco vyhrabe a ještě se dobře pobavíme na můj účet. Jelikož se člověk mění, stárne a je prostě.. Vyspělejší? Zřejmě správné slovo, ehm. Tak ty články podle toho vypadají.

>>> Články v rubrice diary (chill with me) je tu už fakt dlouho.. No a blíží se desátý článek.. Každopádně myslím že v něm změním.. Název. Jop. Brzo se to blíží a nebude to žádná extra změna, jen abych o tom něco pověděla a nenechala to být. Ale pochybuju, že by si toho někdo všiml natolik, že by se na to ptal.

>>> Z rubriky drawings jsem vymazala články wreck this journal, každopádně to bylo proto, že fotky nefungovaly a nezobrazovaly se, takže udělám update, až něco přidám a budu hodlat něco ohledně wreck this journal napsat. Yeah.. uvidíme uvidíme..

>>> Jom, tak nějak takhle si ty články představuju. Krátké, ne zrovna výmluvné a jednoduché. Mluvit můžu v jiných článcích, to určitě chápete, nebo já v to silně doufám. Nu, každopádně se mějte líp než se máte, ahoj.
 

1 person judged this article.

Poll

byl jsi tu? klikni

... 100% (49)

Comments

1 Eliss Eliss | Web | 18. september 2017 at 18:38 | React

Přeji ti hodně štěstí se změnami, mě osobně se to bez menu líbí více, a ty obrázky v úvodu jsou boží ♥

2 outcry outcry | Web | 19. september 2017 at 8:22 | React

Přijde mi zbytečné tohle psát a evokuje to ve mně, žes to vydala, jen abys něco vydala a to neni OK... Raději nepiš nic a inspirace si Tě najde sama:) Tyhle updates můžeš klidně napsat pod článek, který už bude stát za to. Samozřejmě je to ale na Tobě, jak si povedeš svůj blog. :)

3 Simix Simix | Web | 20. september 2017 at 19:35 | React

~Čaué~
Přidáváš hezké animace na začátky článků :)
A jinak změna blogu je hezká. Milá, příjemná :D Škoda, že nejdou ty fotky vlevo vidět více :) Tobě se to ale možná zobrazuje trochu jinak, protože já mám malý notebook :)
Přesně jak píšeš ve třetím odstavci o vyčnívání z davu. V dnešní době je to náročné. :)
Můj blog ještě nikdy blogem dne nebyl a pokud ano, nikdy jsem si toho nevšimla. Takže lehce famous asi i budeš :D Nebo jsi byla :)
A přesně, jak píšeš v pátém odstavci. Člověk se vyvíjí, vyspívá, mění se :D
Zjišťuje, co zlepšovat.
Tenhle typ článků se mi líbí. Takové odpočinkové čtení :)
Taky se měj lépe, než máš :) Zní to fajn a je to fajn :D Ahoj :)

4 translucent_moth translucent_moth | Web | 22. september 2017 at 17:06 | React

Taky teď nějak přestavuju blog, teda spíš obnovuju.. Dlouho jsem tu nebyla:D Však to určitě znáš tyhle pauzy.. Design je krásný, moc se mi líbí.. Kde bereš fotky, tumblr nebo weheartit?:D  ty gify jsou super taky..  No já si zrovna dneska četla některé mé staré články z roku 2011.. no ostuda:DD tak ať se ti daří, jen tak dál:)

5 Kather Kather | Web | 24. september 2017 at 15:04 | React

Páni, máš úžasný vzhled blogu! :)
Já se po dlouhé době vrátila k blogu, a tvůj budu zase moc ráda navštěvovat a těším se na články :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement