co bych ráda ještě

25. july 2018 at 12:10 | PetraLibrary |  DIARYprázdniny jsou v půlce, nezní mi to ani tak špatně, vzhledem k tomu, že už se nudím. posledních pár dní jsem byla úplně sama, bez přátel a přítele. tak si představte jak líná a neproduktivní jsem jednoduše byla. no hrozně, to myslím k představě stačí. každopádně měsíc je ještě stále přede mnou, to je dlouhý čas. na školu trochu myslím a asi se i těším. mám to, co jsem chtěla, není důvod se bát. ne že bych do tý školy teď najednou cvak chtěla, to ne, ale nebojím se toho. zatím..

díky bohu můj zbytek prázdnin by měl být opět produktivní. začátek jsem si hrozně užila a furt něco dělala, jen ty dva týdny, kdy je přítel pryč moc ne. napraví se to, vrátí se a budeme zase spolu. každopádně nebudeme jen my dva, přijede mi opět ibf. po delší době, po nějakých neshodách jsem si uvědomila, že mi chybí. snažila jsem si vtlouct do hlavy že ne, docela se to dařilo, je však těžké projet fb a vidět ji aniž bych ji třeba měla na moment u sebe. měla by přijet tuhle neděli, přítel se vrací v sobotu. takže si asi uděláme nějaký ten válecí den spolu, kdy budeme hajat a dívat se na filmy, klasika. no a pak přijede frienda, to už budu produktivnější. respektive se o to snažit protože já už ten zbytek prázdnin fakt nechci proležet. nemám to zapotřebí. jsou lepší věci, než pouze lenošit a já je mám v plánu.

v první řadě bych mileráda šla na pouť. ano, mám poutě ráda za předpokladu, že se zde nacházím s partou kamarádů. a tak bych to jednoduše chtěla mít. nechci se chovat jako děcko, nepřijde mi na tom nic špatného a navíc to je jednou za čas. dáte si nějaký pití, někdo se chtě nechtě opije, jdete na nějaký atrakce, kde se někdo chtě nechtě poblije a já to nikdy nejsem (díky bohu) a je to prostě super. navíc jsem už dlouho plánovala takhle někam jít a už to potřebuju, jednoduchý jako facka, dá se říct. třeba mi konečně někdo vystřelí nějakou kravinku. nikdy to nikdy pro mě neudělal. hm. si jí kdyžtak vystřelím sama, na tom absolutně nesejde. i když vidím, jak se přítel bude snažit a vzhledem k tomu jaký je zlatíčko, to vystřelí i E. a pokud ne, udělám to já panebože. ts. sice jsem párkrát střílela, ale to bylo do kovových panáčků a ne do kytek či něčeho. plyšák je však taky možnost že jo. rip moje peníze, budu střílet tak na desetkrát. ale tak co, za zábavu je fajn utrácet hm?

dalším bodem by byla ZOO. nejraději bych teda zvolila tu v Praze. je obrovská, je to výlet na celý den a je tam hodně co vidět. sice tam může bejt občasně dost narváno, ale idc. to se nějak dá přežít. hlavní je o to chytit pěkný počasí. což předpokládám teď už bude. nerada bych si prohlížela prázdné výběhy. rostliny mám ráda, zvířata ale raději, takže proto bych poprosila určitý výhled. občas je těžké si to však vybrat, no co se dá dělat že? každopádně to není jedinou věcí, co bych ráda v Praze dělala. je tam hodně věcí co dělat a jednou věcí je centrum. ano, jsem úchyl na nákupy, nemůžu za to a ráda prostě utratím to, co smím. je důležité dělat si radost, ne však za kraviny, toho se hodně snažím držet a kolikrát hodně věcí v obchodě vážně nechám a vykašlu se jednoduše na to. sice je centrum větší i u nás, kam jezdím vážně ráda, ale proč nezkusit něco dalšího? no, uvidíme, jak se nám to vyvine. beztak se opět jako vždy rozhodneme úplně jinak a bude to úplně o něčem jiném. nu co už, že? taky bych ráda do jump parku si vyrazit zuby. rovnátka mě ale v rámci možností ochraňují před tímto peklem a představou.

co nejlepší ale je, sedět jednoduše někde v čajovně, ve skateparku a odpočívat. smát se vtipům, dělat kraviny a prostě si to užívat a to bych vážně chtěla. občas někam cestovat vlakem. prostě si to jen užít se smíchem a plnou zábavou. dělat bláznivé věci i ty, co byste neudělali. samozřejmě by se mělo jednat o něco bezpečnějšímu vašemu zdraví, to je jako jasný. že bych támhle skákala ze střech, ne díky. ale prostě si to chci užít.. vážně na plno. minulé prázdniny mě dost.. zničily a ublížily mi a tyhle začaly jednoduše skvěle. chci, aby taky skvěle skončily. tož vše, myslím, že tolik nežádám a udělám snad cokoliv, aby to bylo vážně fajn.

vím, že tenhle článek neměl tak velkou cenu, musím najít inspiraci ke psaní.
instagram: petra.library .-. email: petra.libricka@gmail.com .-. deviantart: petralibrary
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 MOE MOE | Email | Web | 25. july 2018 at 19:15 | React

Stagnování chápu. Když se nechce, je to horší, než když se nemůže (jak říkával náš učitel ze SŠ).
Chtěl bych se zeptat, vidím, že děláš grafiku. Taky kreslíš, nebo maluješ?

2 benjaminek benjaminek | Web | 26. july 2018 at 11:10 | React

Naprosto ti v tom rozumím. Každopádně, na pouť a do zoo bych taky moc ráda, dlouho jsem tam nebyla jen není s kým. R.I.P. Peníze, přesně tak! :D Ale prázdniny a volný čas máme od toho, abysme si taky někdy užili. Musíme žít a užívat dokud můžeme :)

3 Petra Petra | Web | 26. july 2018 at 21:07 | React

Já už prázdniny nemám, už pracuji. Ale i tak si teď 3 týdny válím šunky doma - mám nařízenou dovolenou. Každopádně taky pořádně nevím, co podniknout :D :)

4 Simix Simix | Web | 27. july 2018 at 13:30 | React

Já se nenudím, brigádničím a ještě skoro jsem nic neprožila za tyto prázdniny. Ale na druhou stranu mi utíkají tak akorát.
Já se do školy také docela těším :D
Já na pouti dlouho nebyla a ani mě to už tolik nebere.
A v ZOO jsem nebyla ještě déle :D
Ale čajovny, parky a tak... to jo... to docela dělám. :D
Tak se měj a stihni si prázdniny ještě užít :D

5 benjaminek benjaminek | Web | 27. july 2018 at 15:12 | React

Strašně moc ti děkuji za hezký komentář, který si mi zanechala :) po dlouhé době jsem uslyšela něco co by mi mohlo pomoc, takže děkuji :)

6 Lucky Lady. Lucky Lady. | Web | 28. july 2018 at 13:37 | React

Keď som ešte chodila na strednú školu a základnú, tak som tiež mala určité úseky počas prázdnin, kedy som sa vážne nudila. A priala som si ísť už do školy. Ale teraz ako chodím na vysokú, keď zoskúškujem skoro, tak mám prázdniny aj 4 mesiace. Ale brigádujem, takže čas mám vyplnený, a mám konečne čas na svoje aktivity, ktoré sú trošku potlačené počas semestra. Takže odkedy som na vysokej mi prázdniny ubiehajú veeeeeľmi rýchlo. Najradšej by som mala prázdniny stále. :D S tou ZOO si ma dostala! Ja som bola v Prahe, a vždy, keď niekam idem, prelistujem celý internet, všetky možné stránky, weby, odkazy, čo sa tam dá pozrieť, a to je neuveriteľné, že ZOO mi v Prahe unikla! Normálne som teraz zarazená, a nešťastná...:/

Každopádne, želám ti ešte pekné prázdniny, uži si ich naplno, nájdi si nejakú novú záľubu, niečo sa nové uč, no a čo, že sú prázdniny, to neznamená, že máš stagnovať a len chodiť po diskotékach alebo čo, ja som sa napr. začala učiť nový jazyk. :) Pozeraj seriály, náučné dokumenty, uč sa na klavíri alebo jazdiť na koňoch. Cvič!! Je toľko možností, čo sa dá robiť. :)

7 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 28. july 2018 at 14:30 | React

Poutě jsou super, byla jsem na začátku prázdnin s kamarádkou a má to jiný grády než když jsem chodívala jako malá s rodiči.
Zoo je fajn, ale nejlepší je chodit do Zoo asi v zimě, v tu dobu si odpočineš nejvíc a neřvou tam malý děti a nikde se netlačíš :)

8 excessivemind excessivemind | Web | 29. july 2018 at 0:08 | React

Oproti tobě jsem tento rok opak. Už od začátku jsem se skoro nezastavila.
Chápu to, přítel mi jel minulý rok pryč a ty prázdniny ani člověk nemá tolik chuť nějak trávit.
Pouť je fajn, snad se ti to vydaří i s tou zoo:)
Souhlasím, ve skateparku už sice nesedávám (to spíš dříve), ale v čajově si vždycky ráda posedím, je to moc fajn, nebo někde venku, člověk třeba v té čajovně nemyslí na špatný věci, jen tak odpočívá, povídá si:)

9 Lucka Lucka | Web | 31. july 2018 at 19:16 | React

S tou Zoo to zase nechce moc velký hic, to se potom i zvířata radši schovávají uvnitř... :-) A na procházení je to taky dost nápor, když tam praží to sluníčko, většinou se není kde schovat, jinak je pražská zoo krásná a můžu jen doporučit. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama