rozhodnutí o grafice

13. july 2018 at 20:19 | petralibrary |  GRAPHIC


grafice se věnuju nějakou tu dobu. začala jsem tak před třemi lety, tudíž už jsem si pár věcí zkusila. vyzkoušela jsem plno programů a nejvíce mě oslovil photoshop a photofiltre, tak jako většinu lidí. je ale opravdu plno dalších programů, byli bychom tu neskutečně dlouho.

na blogu je dost lidí, co nemají design podle svých představ, ale to se může jednat o ty dobré grafiky. ne vždy se vše vyvede, jak je ve vaší hlavě v představách. a někdy prostě jsou tu ti, co s tím absolutně nemají zkušenost a rádi by něco změnili. především svůj design. i já o to stála, začínala jsem a bylo to těžké, zkoušela jsem i malování a nakonec si myslím, že jsem se dopracovala na dobrý stupínek ve skillu. no a tak jsem tu, abych byla jako další, která se snaží pomoci.

tento design co zrovna mám vypadá vážně jednoduše, taky že je. ale zkoušela jsem i těžší designy a více propracovanější a to na svojí starou fanpage a rpg, na kterém dělám grafika a hraji. jsem schopna experimentovat a tak doufám, že vás moje práce zaujmou. zkusím sem hodit nějaké ty designy a jak začala moje cesta. nejsem si ale jistá, že najdu všechno. je těžké to vyhrabat ze starého počítače, o který jsem vlastně přišla. tam se ty začátky odehrávaly. dělám jak jednoduší designy co mám já, tak i složitější, výběr je na vás. ♥

tento design ještě stále není dokončen. jednou jsem přemýšlela totiž o něčem složitějším a chtěla to zkusit a to byl jeden z pokusů. v rámečcích nahoře by se nacházely rubriky a hlavní věci dění. pod obrázky by byl text k blogu, nějaké ty sociální sítě avěci, co jsem nehodlala jednoduše nervat do rubrik nahoře. tento celek by byl záhlaví. je to velké, avšak dělám i ty maličké designy.

zde vidíme jednu z mých prvních opravdu větších prací. asi si umíte představit, jak i s touhle kravinou jsem se srcala. dříve jsem s tím byla spokojená, teď rozhodně nejsem a vidím ty neskutečné chyby. to, jak jsem neuměla využít pořádně prostoru. je toho hodně, co bych tam teď opravila.

tehle design se mi celkem líbí furt, mohla jsem si vyhrát s detaily, ale očividně jsem moc nechtěla. text se značně zlepšil, nebo aspoň práce s ním a i ořezávání není až tak bídné, jako bývalo. vždycky jsem kašlala na detaily, protože jsem se pak bála ořezávání a přitom to je pak to nejlehčí.

a zde poslední z designů. ten, co se mi povedl nejlépe. text jsem zlepšila jak nejvíce to šlo. odrážky dole v menu jsem vydecorovala, aby nebyly tak mrtvé a přidala jsem více barviček, více textu a klikacích objektů. už jsem se nebála ořezávání a dalších věcí. na tohle jsem pyšná.


simple layouty. (ano, to menu je na nic, ale byla jsem líná ho teď měnit.)je dosti pravděpodobné že moje práce ne všechny zaujala, ale potřebuji novou zkušenost. něco opět zkusit a zlepšit se tím. věřím že by mi to dopomohlo se zlepšit v grafice. v mém dalším koníčku, co mě baví. taky chci pomoct blogům, co třeba chtějí lepší design, přeci jen je to věc, co první upoutá a vy se na to většinou zakoukáte. pokud tě to zaujalo, pokračuj dál na další stránku, kde se dozvíš více. pokud ne, poslechnu si ráda tvé vyjádření.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 stuprum stuprum | Web | 15. july 2018 at 1:45 | React

Potřeboval bych pomoct s fotkou. Pomůžeš?

2 Lucka Lucka | Web | 15. july 2018 at 19:53 | React

Mně se ty designy moc líbí, jsou zajímavé. :-) Ono někdy i lehký design dá mraky práce. U mě je nejhorší, že nikdy pořádně nevím, co vlastně chci. :-D Stávající design jsem si dělala sama a zatím jsem celkem spokojená, ale pokud bys dovedla něco v podobně vzdušném, lehkém a minimalistickém stylu, jen aby to vypadalo víc na úrovni, určitě bych se změně nebránila. :-)

3 ♰Kanatoshiya★HizakiKaya♰ ♰Kanatoshiya★HizakiKaya♰ | Email | Web | 18. july 2018 at 22:04 | React

Úžasná grafika

4 Kačenka Kačenka | Email | Web | 17. august 2018 at 15:32 | React

Ahojky Péťo. To jsem já, Káčč z blogu xoxo133. Jelikož se nemohu na svůj blog přihlásit (asi mi někdo změnil heslo) , tak už Ti sem píši rovnou z nového :-) Jsem tu ohledně toho mého layoutu blogu jak jsme si na mém starém profilu psali :-) Udělala bys mi ho prosím? :-) Já tam mám prozatím jeden stažený z internetu, než si tam dám nový :-) Budu moc ráda za tvou spolupráci a pokud možno i do budoucna :-) Email máš vedle mého jména, tak se mi tam ozvi a domluvíme se :-) Předem moc děkuji :-)

5 KatyaLaw KatyaLaw | Email | Web | 1. october 2018 at 12:22 | React

Компания предлагает комплексное и расширенное продвижение и раскрутку вашего сайта в поисковых системах - Яндекс и Google и Mail Ru и Rambler. Ради 10 летний испытание работы, мы успешно продвинули сайты более 84 магазинов в самых топовых тематиках. надежная порядок оплаты и скидок. Отвечаем следовать результат.
SEO - это комплекс работ сообразно оптимизации сайта ради появления видимости в поисковых системах. К работам относится:
анализ конкурентов;
разложение поисковой выдачи;
поправка сайта (внутренняя оптимизация);
<a href=http://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru>продвижение сайтов</a>
<a href=http://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru>продвижение сайтов Нижний Новгород</a>
<a href=http://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru/kontekstnaya-reklama>контекстная реклама</a>
<a href=http://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru/raskrutka-instagram>раскрутка в Instagram в Нижнем</a>
метрики измеряются целевым трафиком и позициями сообразно целевым ключевым словам. Надо понимать, сколько прежде в поисковиках идет контекстная объявление, а только после естественные результаты.
На первом изображении выделена контекстная реклама.
раскрутка сайтов в поисковиках – это комплекс мероприятий, которые помогают улучшить позиции сайта благодаря внутренней и внешней оптимизации.
Что включает продвижение сайтов
Аудит вашего портала, анализ текущего и подбор нового семантического ядра.
Наращивание тематической внешней ссылочной массы и перелинковка.
http://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru - продвижение сайта цена

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama